Záhradný nábytok – LOPA

Tento záhradný nábytok je vyrobený z unikátnych, precízne olúpaných a okresaných častí stromov. Odkôrnenie je základnou podmienkou pre zachovanie dlhej životnosti drevených prvkov. Bez kôry dokáže vyťažené drevo "dýchať" - nedôjde k jeho zapareniu, čím sa zabráni drevokaznému hmyzu, ktorý ho napáda hlavne kvôli vôni mokrého dreva. Prírodne tvarovaný konár tvorí opierku veľkej lavice. A koreňové nábehy vnášajú mohutnosť a silu nohám nábytku. 

Súčasťou sedenia je masívny stôl z veľkopriemerového koreňa dubu. Tvrdé dreviny vynikajú tým, že tvar ich kmeňa je rozmanitý, členitosť závisí najmä od veku a podmienok pre rast stromu.

Povrch je ošetrený nátermi, prispôsobenými podľa lokálnych podmienok, pri ktorých sa zohľadňuje nadmorská výška, poveternostné vplyvy a hodnota slnečného žiarenia.

Realizácia 2018

Firma je komplexný dodávateľ drevostavieb. Komplexnosť spočíva v zameraní a návrhu vhodnej konštrukcie, vypracovaní 3D vizualizácie a samotnej odbornej realizácie. Dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva transformujeme do kvalitne prevedenej práce s drevom.
Takisto ponúkame výrobu a predaj výrobkov z masívu, moderných drevených bytových doplnkov, záhradného nábytku a atypov na mieru.

Zanechať komentár

"" bol pridaný do zoznamu želaní