Prestrešenie k rodinnému domu – CEVA

Zhotovená drevená konštrukcia vytvára prestrešenie nad zníženou terasou za rodinným domom. Základ pod stĺpmi je z oporného múrika, ktorý zároveň ohraničuje úžitkovú plochu terasy. Priehradová konštrukcia na priečelí rodinného domu je ukotvená do steny tak, aby sa vytvorila dokonale podopretie strešnej konštrukcie dreveného prístrešku. Plášť je navrhnutý z viackomôrkového polykarbonátu v bronzovom odtiene. 

Pri výstavbe sa používali hlavne tesárske spoje /čapovanie, osedlanie, platovanie.../ v niektorých prípadoch v kombinácii s mechnickými spojovacími prostredkami. Povrch je ošetrený základným biocídnym náterom a dvom vrchnými nátermi v odtieni orech.

Úžitková plocha pod prístreškom je cca 16,5 m². Priestor je z oboch strán prístupný cez bočné exteriérové schodiská.

Realizácia 2018

Firma je komplexný dodávateľ drevostavieb. Komplexnosť spočíva v zameraní a návrhu vhodnej konštrukcie, vypracovaní 3D vizualizácie a samotnej odbornej realizácie. Dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva transformujeme do kvalitne prevedenej práce s drevom.
Takisto ponúkame výrobu a predaj výrobkov z masívu, moderných drevených bytových doplnkov, záhradného nábytku a atypov na mieru.

Zanechať komentár

"" bol pridaný do zoznamu želaní