Konferenčný stolík „Hermína“

Vrcholový a nadštandardný dizajn dodáva tomuto konferenčnému stolíku moderný vzhľad a jeho krivky sú prvkom luxusu. Konferenčný stolík "Hermína" je vyrobený z masívneho dubu, ktorý tvoria tri rady mohutných plátov. Stolík je navrhnutý tak, aby pláty vynikli a nožičky boli zapustené čo najhlbšie do priestoru stolíka. Konferenčný stolík prináša teplo pri každom pohľade naň a prekrásna prírodná farba dubu do Vás neustále vženie prívaly energie.  

Povrch dreva je kvalitne vybrúsený a následne niekoľko-krát natieraný prírodnými olejmi a voskami. Konštrukcia je pevná a bez pohyblivých častí, čím sa zvyšuje jej životnosť. Stolík je možné kombinovať so sklom alebo kovom. 

Moderný dizajn surovosti dreva - tento druh nábytku premení Váš interiér na luxus. 

Realizácia 2018

Firma je komplexný dodávateľ drevostavieb. Komplexnosť spočíva v zameraní a návrhu vhodnej konštrukcie, vypracovaní 3D vizualizácie a samotnej odbornej realizácie. Dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva transformujeme do kvalitne prevedenej práce s drevom.
Takisto ponúkame výrobu a predaj výrobkov z masívu, moderných drevených bytových doplnkov, záhradného nábytku a atypov na mieru.

Zanechať komentár

"" bol pridaný do zoznamu želaní