Drevený záhradný nábytok – BARU

Predmetom dodávky bola renovácia a zhotovenie nového exteriérového záhradného nábytku pre víkendovú chatu - vonkajšie posedenie a prechodový mostík. Pôvodný nábytok bolo potrebné šetrne rozobrať, odstrániť staré nátery, odobrať časom opotrebované časti a doplniť ich o nové tak, aby sa zachoval ich stávajúci charakter.

Súčasťou prác bola aj výroba atypov - vstavaný nábytok v zimnej záhrade chaty, čím sa vytvorilo miesto pre oddychovú zónu, ako zátišie vhodné na celoročné využitie.

Povrch nábytku je ošetrený špeciálnymi nátermi, prispôsobenými podľa lokálnych podmienok, pri ktorých sa zohľadňuje nadmorská výška, poveternostné vplyvy a hodnota slnečného žiarenia.

Realizácia 2017

Firma je komplexný dodávateľ drevostavieb. Komplexnosť spočíva v zameraní a návrhu vhodnej konštrukcie, vypracovaní 3D vizualizácie a samotnej odbornej realizácie. Dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva transformujeme do kvalitne prevedenej práce s drevom.
Takisto ponúkame výrobu a predaj výrobkov z masívu, moderných drevených bytových doplnkov, záhradného nábytku a atypov na mieru.

Zanechať komentár

"" bol pridaný do zoznamu želaní