Drevený prístrešok – RUTA

Výsledkom stavebných prác je exteriérový drevený prístrešok pre vybudovanú terasu objektu v chatovej oblasti. Konštrukcia je tvorená z nosných stĺpov /kotvených na oceľových pätkách/, väzníc a vzpier. Z južnej strany je líce v štíte uzatvorené z dosák na zraz.

Strešná konštrukcia je tvorená z hambálkovej zostavy a plášť tvorí priehľadný viackomôrkový polykarbonát - jeho použitím sa docielil najväčší možný prechod svetla.

Prístrešok je v tvare nepravidelného lichobežníka s plochou viac ako 15 m2. Drevené zábradlie je vyrobené podľa individuálnych požiadaviek investora tak, aby opticky nadväzovalo na ostatnú charakteristiku chaty.

Realizácia 2017

Firma je komplexný dodávateľ drevostavieb. Komplexnosť spočíva v zameraní a návrhu vhodnej konštrukcie, vypracovaní 3D vizualizácie a samotnej odbornej realizácie. Dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva transformujeme do kvalitne prevedenej práce s drevom.
Takisto ponúkame výrobu a predaj výrobkov z masívu, moderných drevených bytových doplnkov, záhradného nábytku a atypov na mieru.

Zanechať komentár

"" bol pridaný do zoznamu želaní