Drevený altánok s domčekom na náradie – HOFE

Projekt HOFE je rozmerovo väčšia záhradná drevostavba, ktorá spája oddychovú zónu záhradného posedenia s domčekom na náradie. V návrhu altánku sa uvažuje aj s umiestnením rohového krbu, ten je z oboch strán ohraničený múrom. Celý vizuál je ladený v kombinácii s ondrejskými krížmi, tie plnia nielen estetickú funkciu, no i konštrukčné stuženie konštrukcie. Moderným prvkom je slnolam orientovaný na južnej a západnej strane prístrešku tak, aby vytvoril súkromie a zároveň spĺňal tieniacu úlohu. Masívná drevená konštrukcia, moderný dizajn a kvalitné povrchové úpravy zabezpečujú dlhú životnosť našich drevostavieb. 

TECHNICKÉ PARAMETRE
Obostavaný priestor: 118,0 m³
Úžitková plocha: 42,0 m²
Výška hrebeňa: 3,35 m
Orientácia: Východ

Projekcia 2018

Firma je komplexný dodávateľ drevostavieb. Komplexnosť spočíva v zameraní a návrhu vhodnej konštrukcie, vypracovaní 3D vizualizácie a samotnej odbornej realizácie. Dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva transformujeme do kvalitne prevedenej práce s drevom.
Takisto ponúkame výrobu a predaj výrobkov z masívu, moderných drevených bytových doplnkov, záhradného nábytku a atypov na mieru.

Zanechať komentár

"" bol pridaný do zoznamu želaní